2022 05 31

Per rakto skylutę – įspūdingas D.Motiejūno ir „Monaco“ žingsnis į pusfinalį

Įspūdingose rungtynėse Donato Motiejūno atstovaujamas „Monaco“ klubas 82:80 (14:31, 15:17, 23:15, 20:9, 10:8) per pratęsimą palaužė Strasbūro SIG ekipą ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 2-1.
Donatas Motiejūnas
Donatas Motiejūnas / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Vienu metu „Monaco“ šiose rungtynėse atsiliko nuo varžovų net 20-ties taškų skirtumu, tačiau sugebėjo surengti nuostabų sugrįžimą.

D-Mo per 33 minutes pelnė 18 taškų (5/13 dvit., 1/1 trit., 5/7 baud. met.) savo komandai ir buvo vienas pagrindinių pergalės kalvių.

Taip pat lietuvis atkovojo 6 kamuolius, išprovokavo 8 pražangas ir iš viso surinko 14 naudingumo balų. Kai centras buvo aikštėje, „Monaco“ pelnė 6 taškais daugiau nei varžovai.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Mike'as Jamesas, surinkęs 24 taškus, tačiau pataikęs tik 1 tritaškį iš 10. Amerikietis finišavo su vos 6 naudingumo balais taupyklėje.

Pralaimėjusiems Yannisas Morinas pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir sukaupė net 32 naudingumo balus.

„Monaco“: M.Jamesas 24, D.Motiejūnas 18, A.Diallo ir D.Baconas po 13.

SIG: Y.Morinas 19, J.Robertsonas 17, A.Noua 14, M.Mitchellas 12.