2022 02 13

Pergalę iškovojusius baskus į priekį vedė R.Giedraitis ir dominavęs italas

Vitorijos „Baskonia“ (11-9) pagaliau pavyko nutraukti ilgą pralaimėjimų seriją vietiniame ir tarptautiniame frontuose, o prie to svariai prisidėjo ir Rokas Giedraitis. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 93:72 (22:17, 24:15, 20:24, 27:16) išliejo visą pyktį ant Sevilijos „Real Betis“ (5-14) krepšininkų.
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Baskai šias rungtynes pasitiko paskui save atsivilkdami penkių nesėkmių seriją, iš kurių keturios buvo patirtos Eurolygoje.

Ispanijos ACB pirmenybėse jų situacija nėra tokia tragiška kaip Eurolygoje (16 vieta – aut. past.) – vietiniame čempionate jie žengia septinti ir tik viena pergale atsilieka nuo ketvirtosios pozicijos.

Nugalėtojų gretose tarp rezultatyviausiųjų įsipaišė net 33 minutes ant parketo praleidęs Rokas Giedraitis. Puolėjas pelnė 18 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit., 4/4 baud.), atkovojo 1 bei perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 23 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis žaidė tik 5 minutes, per kurias spėjo pelnyti 2 taškus (1/1 dvit., 0/1 trit.), atkovoti 1 kamuolį ir surinkti 3 naudingumo balus.

Nesustabdomai „Baskonia“ gretose rungtyniavo Simone Fontecchio. Italas suvertė 27 taškus (6/8 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.), sugriebė 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko net 39 naudingumo balus.

Vitorijos „Baskonia“: Simone Fontecchio 27 (39 naud. bal.), Matthew Costello 20 (29 naud. bal.), Rokas Giedraitis 18.

Sevilijos „Real Betis“: Anžejs Pasečniks (10/11 dvit., 29 naud. bal.) ir Jacobas Wiley (12/14 dvit.) po 24, Shannonas Evansas 11 (8 rez. perd.).