2021 01 09

Po ilgos pertraukos Turkijos čempionate žaidęs E.Ulanovas – tarp rezultatyviausiųjų

Edgaras Ulanovas po ilgos pertraukos ir vėl sužaidė rungtynes Turkijos čempionate bei rezultatyviu žaidimu prisidėjo prie sunkios Stambulo „Fenerbahče“ (13-3) pergalės – išvykoje 72:63 (21:21, 17:13, 16:15, 18:14) nugalėta Ankaros „OGM Ormanspor“ (5-11).
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pastaruoju metu puolėjas iš Lietuvos trenerio Igorio Kokoškovo sprendimu rungtyniaudavo tik Eurolygoje, o vietiniame fronte dėl legionierių limito savo ekipos pasirodymą dažniausiai stebėdavo be varžybinės aprangos.

Prieš šį susitikimą Ule paskutinį kartą Turkijos čempionate žaidė prieš daugiau nei mėnesį – gruodžio 1-ąją.

Nors „Feneris“ varžėsi su antros turnyrinės lentelės dalies komanda, lengvo pasivaikščiojimo šiame mače Stambulo ekipa nesulaukė.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai dar pirmavo 59:56, tačiau tuomet „Fenerbahče“ spurtavo 7:0 ir pranašumą išlaikė iki pat rungtynių pabaigos.

E.Ulanovas ant parketo praleido 28 minutes, per kurias pasižymėjo 13 taškų (2/4 dvit., 1/3 trit., 6/9 baud.), 6 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais ir 1 perimtu kamuoliu.

Lietuvis taip pat 3 kartus pažeidė taisykles ir kartą suklydo.

Rezultatyvumu savo ekipoje E.Ulanovas nusileido tik prancūzui Nando De Colo, kurio sąskaitoje – 14 taškų.

Ankaros „OGM Ormanspor“: Stantonas Kiddas 17 (11 atk. kam.), Elmedinas Kikanovičius 14, Charlonas Kloofas 10.

Stambulo „Fenerbahče“: Nando De Colo 14 (6/8 dvit., 6 rez. perd.), Edgaras Ulanovas 13, Marko Guduričius 12, Ahmetas Duverioglu 10 (5/5 dvit., 7 atk. kam.).