2016 11 23

Po penktosios pergalės Čempionų lygoje Utenos „Juventus“ tapo grupės lyderiu

Utenos „Juventus“ (5-1) krepšininkai tęsia pergalingą žygį FIBA Čempionų lygos turnyre. D grupės rungtynėse svečiuose uteniškiai 75:73 (21:18, 21:18, 17:16, 16:21) įveikė „Mornar“ (2-4) klubą iš Juodkalnijos. Po šios pergalės „Juventus“ ekipa tapo grupės lydere.
Utenos „Juventus“ žaidėjai / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Uteniškiai pirmavo 7 taškų skirtumu po trijų ketvirčių (59:52), tačiau ketvirtajame vos nepaleido pergalės iš rankų.

Likus žaisti penkias minutes po R.Jakšto dvitaškio viskas dar atrodė saugu (68:61), o netrukus krepšininkas įmetė ir dar vieną dvitaškį.

Likus žaisti 2 min. O.Ellisas sumažino šeimininkų atsilikimą iki 66:70 ir beveik dvi minutes abi komandos prametė viską. „Mornar“ tylą nutraukė dvitaškiu, o po .Galdiko taiklių baudų tritaškį likus 18 sek. smeigė A.Walleris.

Abi komandos apsikeitė taikliais baudų metimais ir uteniškiams liko 8 sekundės turint kamuolį savo rankose. Pražanga sustabdytas G.Sirutavičius įmetė tik antrą baudą, tačiau A.Wallerio lemiamas tritaškis skriejo pro šalį.

„Mornar“: A.Walleris 18, B.Radunovičius 17, O.Ellisas 9.

„Juventus“: ​O.Galdikas 15 (6/7 dvit.), R.Jakštas 14 (6/8 dvit.), J.Diggsas 12.

Vėliau vakare iki šiol grupės lydere buvusi Avelino „Sidigas“ (4-2) nusileido Tenerifės „Iberostar“ (4-2), tad Utenos klubas tapo D grupės lyderiu. „Sidigas“ krepšininkus antradienį „Juventus“ priims Utenoje.