Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
2023 10 18

Po pertraukos į priekį šovę V.Šeškaus vyrai šventė pergalę prieš Suomijos vicečempionus

Jonavos „CBet“ krepšininkai pradėjo kovas FIBA Europos taurės turnyre – pirmosiose rungtynėse Virginijaus Šeškaus auklėtiniai išvykoje ... (18:14, 24:27, 31:16, ...) nugalėjo Kauhajokio „Karhu Basket“.
Michaelas Hughesas
Michaelas Hughesas / nuotr. FIBA

„Karhu Basket“ ekipa yra Suomijos vicečempionė, praėjusių metų finalo serijoje 2-4 pralaimėjusi Helsinkio „Seagulls“. 2021-22 metų sezone Jonavos komandos varžovai buvo stipriausia šalies komanda.

„CBet“ komandoje šiose rungtynėse buvo tik devyni registruoti žaidėjai, tad penki krepšininkai žaidė daugiau nei 22 minutes, nė vienas nežaidė mažiau nei 12 min.

Kiek labiau nuo varžovų V.Šeškaus auklėtiniai atitrūko tik po pertraukos – po trečiojo kėlinio, kurį laimėjo 31:16, jonaviečiai buvo priekyje 73:57. Šio pranašumo ketvirtąją vietą praėjusiame sezone LKL užėmusi Jonavos ekipa nepaleido.

Mike'as Lewisas buvo rezultatyviausias „CBet“ ekipoje su 22 taškais, Strahinja Micovičius pridėjo 18.

Pralaimėjusiems net 30 taškų surinko Tahjas Eaddy, Topiasas Palmi pridūrė 24. Jiedu kartu surinko 54 iš 82 komandos taškų.

Po 14 varžovų klaidų „CBet“ pelnė net 22 taškus.

„Karhu Basket“: T.Eaddy 30, T.Palmi 24, O.Kandenas ir Sh.Hopkinsas po 9.

„CBet“: M.Lewisas 22, S.Micovičius 18, A.Marelja 16, E.Šeškus 15, T.Jogėla 10 (8 atk. kam.).

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius