Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2019 01 28

Popkornai Ispanijoje: buvusio „Ryto“ įžaidėjo 40 taškų šou ir P.Laso įsiūtis

Ispanijoje – įdomus savaitgalis. Buvęs Vilniaus „Ryto“ įžaidėjas surengė 40 taškų pasirodymą, o Eurolygos čempionų treneris – efektingą minutės pertraukėlę ir sunkiai tramdė emocijas.
Nicolas Laprovittola
Nicolas Laprovittola / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Prieš ketverius metus Vilniaus „Ryte“ rungtyniavęs argentinietis Nicolas Laprovittola į Las Palmaso „Gran Canaria“ krepšį įsūdė net 40 taškų ir įsibrovė į rezultatyviausių žaidėjų Badalonos „Joventut“ istorijoje sąrašo ketvertuką.

28-erių atakų organizatorius padėjo „Joventut“ nukalti pergalę 88:75. N.Laprovittola pataikė net 7 tritaškius iš 10 ir dar atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Visų laikų Ispanijos aukščiausiojo diviziono rekordas – 65 Walterio Szczerbiako taškai 1976-aisiais.

Nervingą pergalę Ispanijoje iškovojo antroje vietoje žygiuojanti Madrido „Real“ ekipa. Eurolygos čempionai panaikino 15 taškų skirtumą ir 89:79 palaužė Fuenlabrados „Montakit“.

„Real“ vangiai pradėjo susitikimą ir pirmąjį ketvirtį pralaimėjo net 12:27. Vyriausiojo trenerio Pablo Laso emocijos buvo iškalbingos.

Iš pradžių jis per minutės pertraukėlę pasiūlė žaidėjams popkornų ir kolos.

„Matau Thompkinsą čia, Decką čia, Tavaresą čia. O jūs visi stovite išsižioję, lyg kažko lauktumėte. Gal norite kolos? Gal jums popkornų?“ – siuto P.Laso.

Išvydęs pirmojo kėlinio statistikos protokolą, P.Laso vėl pateko į televizijos kameras.

Beje, „Real“ veteranas Felipe Reyesas po šio mačo tapo daugiausiai rungtynių Ispanijos krepšinio lygos istorijoje sužaidusiu krepšininku.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?