Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 11 07

Prancūzai išsižiojo – pirmas A.Juškevičiaus dėjimas po 8 metų pertraukos

Adas Juškevičius atsidūrė greitos atakos smaigalyje. 29 metų 194 cm ūgio gynėjas tvirtai atsispyrė nuo žemės ir aukštai pakilo į orą. Krepšį sudrebino dėjimas. „Ir baltieji gali šokinėti!“ – mirgėjo Nantero komandos profilyje socialiniuose tinkluose. A.Juškevičius po dėjimo iškart išsišiepė – tai buvo momentas, kurio neišvysite kiekvieną dieną.
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pasirodo, Lietuvos rinktinės gynėjas savo profesionalo karjeroje pastarąjį kartą įdėjęs į krepšį buvo labai seniai. Taip seniai, kad užtruko net 8 metus, kol vėl išvydome A.Juškevičiaus dėjimą.

A.Juškevičius taip šypsojosi ne be reikalo – pastarąjį kartą oficialiose rungtynėse iš viršaus jis įkrovė būdamas maždaug 21-erių, kai atstovavo „Žalgiriui“ arba Prienų ekipai.

Tokiose situacijose Adas mieliau rinkdavosi metimą nuo lentos, bet panašu, kad „Nanterre 92“ legionierius nustebino pats save.

Lietuvio dėjimas vainikavo „Nanterre 92“ pergalę FIBA Čempionų lygoje prieš Fribūro „Olympic“ klubą 96:87.

Starto penkete susitikimą pradėjęs A.Juškevičius per 25 minutes pelnė 8 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Šį sezoną Čempionų lygoje per vienerias rungtynes lietuvis gauna pasireikšti vid. po 22 minutes, pelno 9,8 taško (40,6 proc. trit.), atkovoja 2,5 kamuolio ir atlieka 2,3 rezultatyvaus perdavimo. Nantero komanda su 2 pergalėmis ir 3 pralaimėjimais B grupėje užima ketvirtąją vietą.

Prancūzijos čempionate A.Juškevičiaus vidurkis siekia 10,6 taško, 2,1 atkovoto kamuolio ir po 2 rezultatyvius perdavimus per 21,9 minutės. Nacionaliniame čempionate „Nanterre 92“ rikiuojasi aštunti.

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?