Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2018 10 10

Pratęsimo drama Čempionų lygoje „Neptūnui“ baigėsi nesėkme

Klaipėdos „Neptūnas“ kovas FIBA Čempionų lygoje pradėjo iššvaistytu dviženkliu pranašumu ir pralaimėjimu 78:83 (19:14, 14:14, 21:19, 15:26, 9:14) Bolonijos „Virtus“ ekipai per pratęsimą.
LKL rungtynės: Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Klaipėdos „Neptūnas“
LKL rungtynės: Pasvalio „Pieno žvaigždės“ – Klaipėdos „Neptūnas“ / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Pirmoji mačo pusė svečiams iš Lietuvos uostamiesčio klostėsi sėkmingai ir į didžiąją pertrauką neptūniečiai išsinešė 9 taškų pranašumą.

Trečiajame kėlinyje aikštės šeimininkai buvo pradėję artėti, tačiau tada puikų spurtą inicijavo „Neptūnas“ ir įgijo 13 taškų persvarą.

Jo išlaikyti Kazio Maksvyčio auklėtiniai nesugebėjo. Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes, „Virtus“ pirmą kartą išsiveržė į priekį.

„Neptūno“ viltys atgijo, kai, pirmaudami 4 taškais, varžovai užsidirbo nesportinę pražangą. Švieslentė rodė likusią vieną minutę, o rezultatas po Jerai'aus Granto dėjimo tapo lygus.

Josvydo Elinsko / 15min nuotr./Jerai Grantas

Paskutinė ketvirtojo kėlinio ataka priklausė svečiams, tačiau Lorenzo Williamso metimą blokavo varžovas. Nors K.Maksvytis su visa komanda rodė, kad taškai turi būti įskaityti, teisėjai net nėjo peržiūrėti epizodo, o komandoms teko žaisi pratęsimą.

Per papildomą laiką aikštės šeimininkai aikštėje karaliavo, o „Neptūno“ puolimą skandino klaidos.

Klaipėdiečiai šiame susitikime neužtikrintai atrodė prie baudų metimo linijos – tikslą pasiekė 16 metimų iš 27 (59 proc.).

K.Maksvyčio auklėtiniai švystelėjo 10 tritaškių, o pataikė 2 (20 proc.). Abu metimus realizavo Tomas Delininkaitis.

„Virtus“: K.Punteris 27, D.Cournoohas 11, D.Kravičius 10, A.M'Baye 9 (9 atk. kam.).

„Neptūnas“: J.Grantas 21 (8/12 dvit., 5/7 baud. met., 12 atk. kam.), K.Weaveris 12 (6 rez. perd.), O.Olisevičius 10 (6 atk. kam.), T.Delininkaitis 9, L.Kisielius 8

Šviežia ir kokybiška mėsa: kaip „Lidl“ užtikrina jos šviežumą?
Kaip efektyviai atsikratyti drėgmės namuose ir neleisti jai sugrįžti?