2023 10 19

Pratęsimo dramą pralaimėjęs K.Kemzūra: „Apmaudžios mums rungtynės“

Kęstutis Kemzūra neslėpė apmaudo po 98:107 pralaimėtų Europos taurės išvykos rungtynių Badalonos „Joventut“ komandai.
Kęstutis Kemzūra
Kęstutis Kemzūra / „Betsafe-LKL“ nuotr.

Vilniaus „Wolves“ tai buvo antras pralaimėjimas paeiliui, o istorinės pirmosios pergalės Europos taurėje vis dar reikia laukti.

„Apmaudžios mums rungtynės, – sakė treneris. – Manau, kad turėjome gerus šansus šįvakar laimėti, bet šiek tiek pritrūko. Didžiuojuosi savo komandos vyrais dėl to, kaip ji kovėsi kiekvienoje pozicijoje.

Tai įrodo, kad puolime atkovojome 20 kamuolių prieš komandą, kuri pasižymi ūgiu. Dėl agresyvios gynybos pirmavome, tačiau trečiajame kėlinyje nebesugebėjome išlaikyti pranašumo. Kelis sykius suklydome, pradėjome žaisti statiškai ir leidome „Joventut“ komandai sugrįžti.

Ir po to, žinoma, tie tritaškiai... Du pataikė Brodzianskis, po to – Deshaunas Thomas, jie buvo skaudūs. Net ir tada turėjome galimybę, bet nepataikėme. Per pratęsimą varžovai buvo geresni.“