2023 10 16

Prieš akistatą su „Žalgiriu“ Madrido „Real“ veteranas auklėjo varžovų trenerį

Madrido „Real“ krepšininkas Sergio Llullas įžiebė neįprastą incidentą per Ispanijos lygos rungtynes savaitgalį.
Sergio Llullas
Sergio Llullas / Scanpix/IMAGO/ANE Edition nuotr.

Madrido „Real“ krepšininkai mėgaujasi žaidimu bei rezultatais sezono pradžioje.

Karališkasis klubas kol kas laimi viską, o pastarąją pergalę iškovojo Ispanijos lygoje prieš Mursijos UCAM ekipą.

Šiame mače pastebėtas neįprastas incidentas, kurio centre atsidūrė „Real“ veteranas Sergio Llullas.

Užuomazgos kilo, kai pačioje antrojo kėlinio pabaigoje, likus žaisti 0,3 sek., kilo kivirčas dėl galimos Walterio Tavareso pražangos kovoje su Moussa Diagne, kuris parkrito ant žemės.

Dviejų afrikiečių epizodą teisėjai peržiūrėjo per vaizdo peržiūrą, o veiksme aktyviai protestavo Mursijos komandos treneris Sito Alonso.

Jam nepatiko sprendimas skirti M.Diagne pražangą už vaidybą, tad likus 0,3 sek. treneris nurodė ant suolo sėdėjusiems žaidėjams palikti aikštę – taip S.Alonso parodė savo nepasitenkinimą.

Pakeliui į persirengimo kambarį S.Alonso šnekučiavosi su latviu Rodionu Kuruču, kai iš nugaros treneriui per pakaušį vožtelėjo ir kažką piktai pasakė S.Llullas, dar nežymiai ir stumtelėjęs oponentą.

S.Alonso norėjo pasiaiškinti, bet Džananas Musa ir kiti „Real“ krepšininkai įsiterpė, sustabdė trenerį bei apramino aistras.

Galbūt šis kipišas įkvėpė „Real“ žaidėjus, nes per trečią kėlinį jie sumetė net 39 taškus, o galiausiai laimėjo rungtynes 106:92.

Tai buvo trečias kartas (neskaitant draugiškų rungtynių su „Dallas Mavericks“), kai „Real“ surenka per šimtą taškų.

Facundo Campazzo pelnė 14 taškų ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų, o po traumos atsigaunantis W.Tavaresas surinko 18 taškų, iš jų 10 dėjimais, bei atkovojo 8 kamuolius.

Madrido klubas pirmauja Ispanijos lygoje, laimėjęs visas 5 rungtynes.

Abu pirmuosius mačus „Real“ laimėjo ir Eurolygoje, kurioje šią savaitę vyks du turai.

Rungtynės Madride su „Žalgiriu“ vyks antradienį nuo 21.45.