Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 03 12

Prieš išvyką į Kauną – „Olympiakos“ pergalė prieš A.Kulbokos klubą

Ateinančią savaitę į Kauną atvyksiantis Pirėjo „Olympiakos“ (17-0) klubas pasiekė eilinę pergalę Graikijos pirmenybėse. Georgio Bartzoko auklėtiniai namuose 89:77 (26:17, 16:13, 17:24, 30:23) įveikė Patrų „Promitheas“ (10-8) komandą su Arnoldu Kulboka.
Thomasas Walkupas, Pirėjo „Olympiakos“
Thomasas Walkupas, Pirėjo „Olympiakos“ / Imago / Scanpix nuotr.

Dar nė sykio Graikijoje šį sezoną nepralaimėję „raudonieji“ jau pirmajame kėlinyje atitrūko 22:7, bet kovingai rungtyniavę Patrų krepšininkai atkūrė intrigą ir vienu metu buvo atsilikę jau tik vienu metimu (54:57).

Vis dėlto „Olympiakos“ atlaikė varžovų spaudimą ir pasiekė jau septynioliktą pergalę iš eilės.

„Promitheas“ klube nesužibėjo puikų sezoną žaidžiantis A.Kulboka. Lietuvis per 24,5 minutės pelnė tik 2 taškus (1/3 dvit., 0/6 trit., 0/1 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį ir prasižengė du kartus.

Patrų ekipa Graikijos pirmenybėse žengia penktoje vietoje.

„Olympiakos“ su 20 pergalių per 28 rungtynes pirmąją vietą užima ir Eurolygoje, o ketvirtadienį svečiuosis Kaune, kur žais prieš vietos atkrintamosiose siekiantį „Žalgirį“. Pirmąją komandų tarpusavio akistatą spalį 90:80 laimėjo namuose žaidęs Pirėjo klubas.

„Olympiakos“: Alecas Petersas 16, Moustapha Fallas 13 (8 atk. kam.), Sasha Vezenkovas 12.

„Promitheas“: Joe Thomassonas 19, Vassilis Mouratos ir Anthony Cowanas po 13.