2023 04 30

Prieš išvyką į Kauną – Šaro vyrų pergalė Sevilijoje

„Barcelona“ (25-5) krepšininkai jau netrukus atvyks į Kauną, bet prieš tai jie dar sužaidė rungtynes Ispanijos ACB pirmenybėse. Andalūzijoje apsilankę katalonai 85:77 (28:10, 19:18, 18:27, 20:22) įveikė Sevilijos „Real Betis“ (8-22) komandą.
Šarūnas Jasikevičius ir Rokas Jokubaitis
Šarūnas Jasikevičius ir Rokas Jokubaitis / zalgiris.lt nuotr.

Dukart šią savaitę Kauno „Žalgirį“ Eurolygos atkrintamosiose nugalėjusi „Barca“ galingai pradėjo rungtynes Sevilijoje, kai jau pirmajame kėlinyje susikrovė net 20 taškų persvarą (28:8).

Trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų išaugo iki 21 taško, bet „Real Betis“ taikėsi atkurti intrigą, kai ketvirto kėlinio pradžioje „Barcelona“ pranašumas aptirpo iki 8 taškų (67:59).

Vis dėlto katalonai išlaikė atstumą nuo oponentų, o galiausiai pasiekė pergalę būtent 8 taškais.

Rokas Jokubaitis nugalėtojams per 23 minutes įmetė 7 taškus (3/6 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

Jau trečiadienį „Barca“ viešės Kaune, kur žais trečiąsias Eurolygos ketvirtfinalio serijos rungtynes su „Žalgiriu“.

„Real Betis“: Volodymyras Gerunas (7 atk. kam.) ir Tysonas Perezas (11 atk. kam.) po 16.

„Barcelona“: Tomašas Satoransky ir Alexas Abrinesas po 12, Nikola Kaliničius 11, Nikola Mirotičius 10.