Prieš kelionę į Kauną – autsaiderių niuksas „Virtus“ klubui Italijoje

Šią savaitę Kaune Eurolygos rungtynes žaisianti Bolonijos „Virtus“ ekipa patyrė netikėtą nesėkmę Italijos čempionate.
Luca Banchi
Luca Banchi / „Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Luca Banchi auklėtiniai išvykoje po pratęsimo 86:87 (19:18, 17:15, 17:17, 19:22, 14:15) nusileido Pezaro „Carpegna Prosciutto“ (7-16) krepšininkams, užimantiems tik priešpaskutinę vietą lygoje.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje „Virtus“ dar turėjo 7 taškų persvarą, bet šeimininkai tuomet surengė spurtą ir Markisas McDuffie tritaškiu išlygino rezultatą likus žaisti 42 sek. (72:72).

Dramos netrūko ir pratęsime. Atrodė, kad ekipoms teks žaisti dar penkias papildomas minutes, kai Marco Belinelli išprovokavo pražangą mesdamas tritaškį likus 12 sek. ir sumetė visas tris baudas (86:86).

Vis dėlto per likusį laiką pražangą varžovui uždirbo ir Andrea Cinciarini. Jis įmetė pirmą baudą, antrą tyčia metė pro šalį ir dėl išlikimo aukščiausioje lygoje kovojanti „Carpegna Prosciutto“ dramatiškai laimėjo.

Šeimininkus į pergalę vedė M.McDuffie su 23 taškais ir 8 atkovotais kamuoliais. A.Cinciarini pridėjo 19, Leonardo Tote – 13.

„Virtus“ komandoje rezultatyviausiai su 18 taškais žaidė M.Belinelli. Tornikės Šengelijos sąskaitoje – 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių, Jordano Mickey – taip pat 16 taškų ir 8 sugriebti kamuoliai.

„Žalgirio“ ir „Virtus“ akistata Eurolygoje laukia rytoj, antradienį, 20 val. Kaune.

Iš paskutinių penkių mačų visuose turnyruose Bolonijos ekipa laimėjo vos vieną.