2022 04 24

Prieš lemiamus Eurolygos mūšius – Šaro vyrų pergalė prieš grėsmingą varžovą

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ (23-7) prieš vieną svarbiausių sezono išvykų į Vokietiją iškovojo svarbią pergalę vietiniame fronte. Katalonai namuose 69:65 (12:11, 14:16, 21:18, 22:20) palaužė Tenerifės „Lenovo“ (19-11).
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / ZUMAPRESS / Scanpix nuotr.

Keturių pergalių iš eilės seriją į Barseloną atsivežusi Tenerifės ekipa labai nerezultatyvių rungtynių trečiajame kėlinyje turėjo septynių taškų pranašumą (33:26), tačiau tuomet pateko į didelę žaidybinę duobę ir atkarpą pralaimėjo net 4:19.

Dvikovos pabaigoje Šaro kariauna vos neprisižaidė. Įpusėjus kėliniui šeimininkai pirmavo 8 taškais (63:55), tačiau paskutinės kėlinio minutės metu varžovus prisileido iki dviejų taškų (67:65).

Visgi tuomet pasižymėjo Brandonas Daviesas, „Barcai“ pavyko apsiginti ir iškovoti pergalę prieš komandą, kuri pretenduoja reguliariajame sezone užimti trečią vietą.

Nugalėtojams, kurie artėja prie reg. sezono nugalėtojo titulo, Rokas Jokubaitis per 15 min. įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 2/2 trit.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

Kitą savaitę „Barcelona“ klubo laukia išvyką į Miuncheną, kur trečiadienį ir penktadienį sužais dvejas rungtynes prieš vietos „Bayern“. Katalonams yra būtina bent viena pergalė norint išsaugoti šansus patekti į Eurolygos finalo ketvertą.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 13, Nicolas Laprovittola ir Kyle'as Kuričius po 10, Rokas Jokubaitis 8.

Tenerifės „Lenovo“: Giorgis Šermadinis 27 (11/12 dvit., 5/5 baud., 37 naud. bal.), Bruno Fitipaldo 10 (8 atk. kam., 19 naud. bal.).