Prieš mačą su „Žalgiriu“ – kosminis A.Vezenkovo pasirodymas ir „Oly“ pergalė

Pirmąją pergalę Graikijos čempionate iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ (1-1) ekipa, kuri išvykoje 93:75 (19:22, 21:21, 29:21, 24:11) sutriuškino Lavrijo „Megabolt“ (0-1) krepšininkus.

Likus pusantros minutės iki trečiojo kėlinio pabaigos Lavrijo ekipa pirmavo 64:63, tačiau tuomet „Olympiakos“ įspūdingai spurtavo 28:7 ir užtikrintai uždarė rungtynes (91:71).

Kosminį pasirodymą nugalėtojų ekipoje surengė Aleksandras Vezenkovas, kuris per 20 minučių surinko 25 taškus (8/9 dvit., 0/2 trit., 9/11 baud.), 9 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus, 8 išprovokuotas pražangas ir 39 naudingumo balus.

Šiame mače nežaidė Shaquille'as McKissicas, Nikola Milutinovas, Moustapha Fallas ir Keenanas Evansas.

Penktadienį „Olympiakos“ Eurolygoje surems ginklus su Kauno „Žalgiriu“. Mačo pradžia – 21.15 val.

„Megabolt“: Tazas Shermanas ir Samas Griffinas po 13, Rashadas Vaughnas 11.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 25 (9 atk. kam., 39 naud.), Filipas Petruševas 16 (5 atk. kam.), Alecas Petersas 13 (5 atk. kam.), Mosesas Wrightas 10.