Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Karūnuokite savaitgalį kokybišku turiniu.
2023 09 29

Prireikė stebuklo: „Barcelona“ išplėšė pergalę prieš ACB naujokus

„Barcelona“ komanda labai sunkia pergale startavo Ispanijos pirmenybėse – katalonai 84:83 (19:18, 15:7, 16:23, 22:24, 12:11) išvykoje palaužė Palensijos „Zunder“.

Rokas Jokubaitis pratęsimo pareikalavusiose rungtynėse ant parketo praleido 16 minučių, per kurias pelnė 9 taškus (2/3 dvit., 1/3 trit., 2/3 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Į pergalę „Barca“ ekipą vedė 21 tašką surinkęs ir 10 kamuolių sučiupęs Willy Hernangomezas. Nicolasas Laprovittola pridėjo 20 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėjusiųjų gretose Brandonas Brownas surinko 21 tašką.

Pratęsimą išplėšė N.Laprovittola, kuris specialiai prametė baudos metimą ir pataikė dvitaškį po puolime atkovoto kamuolio.

„Zunder“: B.Brownas 21, Y.Franke 19, M.Haarmsas 13, V.Benite'as 10.

„Barcelona“: W.Hernangomezas 21 (10 atk. kam.), N.Laprovittola 20 (7 rez. perd.), J.Parra ir A.Abrinesas po 9.

Pastatus įdomiais daro ne tik fasadai: kodėl svarbu, kad jie galėtų pasakoti istorijas?
Gal pats metas dalyvauti „Saulėlydžio“ sagos maratone? Visos dalys jau „Telia Play“ platformoje
Parama gamtai gali būti ir tvaresnė, ir stilinga: „Lidl“ ir Lietuvos jūrų muziejus pristato unikalią suvenyrų kolekciją
Išmanūs transporto infrastruktūros sprendimai – naujasis pažangos etapas pasitelkiant 5G
Užsisakykite
15min naujienlaiškius