Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 11 25

Puikus M.Kuzminsko ir M.Kalniečio žaidimas vedė „Lokomotiv“ į pergalę Vieningoje lygoje

Mindaugas Kuzminskas sužaidė rezultatyvias rungtynes, Mantas Kalnietis dalino perdavimus, o Krasnodaro „Lokomotiv“ klubas namuose 93:71 (26:14, 19:16, 20:21, 28:20) nugalėjo Zielionos Goros „Štelmet“ ekipą.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / „Scanpix“ nuotr.

M.Kuzminskas per 31 minutę pelnė 19 taškų (6/8 dvit., 1/4 trit., 4/5 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo, perėmė 2 kamuolius, blokavo metimą, 3 kartus prasižengė ir išprovokavo 4 varžovų pražangas. Puolėjo sąskaitoje – 18 naudingumo balų.

M.Kalnietis pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvit., 0/3 trit.), tačiau atliko net 11 rezultatyvių perdavimų. Taip pat 28 minutes žaidęs gynėjas atkovojo kamuolį, išprovokavo 2 pražangas, 2 kartus suklydo ir finišavo su 7 naudingumo balais.

Iš viso „Loko“ ekipa išdalino net 30 rezultatyvių perdavimų.

Lenkijos komanda tritaškius metė vos 16 proc. taiklumu (3/19).

Krasnodaro ekipa pataikė 60 proc. dvitaškių (29/48) ir 36 proc. tritaškių (9/25).

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Johnny O'Bryantas, kuris pelnė 24 taškus ir nusiėmė 8 kamuolius.

„Lokomotiv“: J.O'Bryantas 24 (8 atk. kam.), M.Kuzminskas 19, W.Cummingsas 14.

„Štelmet“: D.Gordonas ir J.Zyskowskis po 22.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?