2021 10 03

R.Giedraitis buvo rezultatyviausias, bet „Baskonia“ netikėtai krito Ispanijoje

Dviejų lietuvių atstovaujamas Vitorijos „Baskonia“ (2-2) klubas patyrė netikėtą nesėkmę Ispanijos ACB pirmenybėse. Baskai svečiuose 67:74 (16:22, 17:15, 18:18, 16:19) nusileido Manresos BAXI (2-2) ekipai.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Euroleague.net nuotr.

Baskų gretose rezultatyviausiai žaidė Rokas Giedraitis.

Lietuvis per 29,5 minutės pelnė 15 taškų (2/3 dvit., 3/6 trit., 2/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 3 kamuolius, du kartus suklydo ir surinko 14 naudingumo balų.

Jo komandos draugas Tadas Sedekerskis per 18,5 minutės įmetė 2 taškus (1/1 dvit.), atkovojo 6 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė ir prarado po kamuolį ir surinko 9 naudingumo balus.

Baskai po šio pralaimėjimo kartu su dar devyniomis komandomis dalinasi 5-14 vietas ACB lygoje.

BAXI: Eliasas Valtonenas 16, Chima Moneke 15 (10 atk. kam.), Yankuba Sima 13.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 15, Simone Fontecchio 12, Vanja Marinkovičius 11, Landry Nnoko 10.