Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 09 25

R.Giedraitis plėšė tinklelį tritaškiais, o „Baskonia“ vėl laimėjo

Dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (2-0) iškovojo antrąją pergalę Ispanijos ACB pirmenybėse – baskai išvykoje 89:73 (23:13, 18:14, 32:27, 14:21) susidorojo su Fuenlabrados „Montakit“ (0-2).
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Savo komandą į pergalę vedė rezultatyviausiai žaidęs Rokas Giedraitis. Jis per 29 ant parketo praleistas minutes įmetė 17 taškų (2/5 dvit., 4/6 trit., 1/2 baud.), sugriebė ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, dusyk suklydo ir mačą užbaigė su 20 naudingumo balų.

Kitas lietuvis, Tadas Sedekerskis, žaidė 22 minutes ir per jas pelnė 5 taškus (2/4 dvit., 0/1 trit., 1/1 baud.), atkovojo 6 kamuolius, išdalino 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą ir surinko 12 naudingumo balų.

Naudingiau už T.Sedekerskį baskų komandoje be R.Giedraičio žaidė tik Tonye Jekiri ir Luca Vildoza.

Du kartus laimėjusi „Baskonia“ po dviejų turų su Santjago de Kompostelos „Obradoiro“, kurioje rungtyniauja Laurynas Birutis ir Laurynas Beliauskas, Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ ir Tenerifės „Iberostar“ dalinasi ACB lygos viršūnę.

„Montakit“: Melo Trimble 28 (3/9 trit., 9/11 baud., 6 rez. perd.), Viačeslavas Bobrovas ir Siimas-Sanderis Vene (6 atk. kam.) po 8.

„Baskonia“: Rokas Giedraitis 17 (4/6 trit.), Luca Vildoza 14 (4/9 trit., 6 rez. perd.), Tonye Jekiri 13 (10 atk. kam.), Alecas Petersas, Achille Polonara ir Pierria Henry po 11.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant