2021 09 25

R.Giedraitis prie pergalės prisidėjo taškais, T.Sedekerskis – atkovotais kamuoliais

Vitorijos „Baskonia“ (2-0) su dviem lietuviais iškovojo antrą pergalę iš tiek pat galimų Ispanijos ACB čempionate.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Baskai namuose 95:86 (23:23, 19:18, 28:24, 25:21) įveikė Fuenlabrados „Urbas“ (0-2) klubą.

Rokas Giedraitis prie pergalės prisidėjo per 35 minutes pelnydamas 12 taškų (4/6 dvit., 1/7 trit., 1/2 baud.), atkovodamas 4 kamuolius, atlikdamas 2 rezultatyvius perdavimus, po triskart prasižengdamas ir išprovokuodamas pražangas bei surinkdamas 9 naudingumo balus.

Jo komandos draugas Tadas Sedekerskis per 21 minutę taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/2 trit.), tačiau atkovojo 8 kamuolius, vieną perėmė, išprovokavo tris pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

„Baskonia“ kartu su „Breogan“, „Barcelona“, Madrido „Real“ ir Saragosos „Casademont“ yra tarp komandų, per pirmuosius du turus nepatyrusių pralaimėjimų.

„Baskonia“: Stevenas Enochas 23 (9 atk. kam.), Jaysonas Grangeris 18 (7 rez. perd.), Rokas Giedraitis ir Landry Nnoko po 12.

„Urbas“: Leonardo Meindlas 23, Kwanas Cheathamas 15, Dušanas Rističius 13, Obi Emegano 11.