Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2019 11 11 /21:15

R.Kurtinaičio ir K.Maksvyčio akistatoje – net 37 A.Juškevičiaus taškai

Jungtinėje lygoje pirmadienio vakarą ietis kryžiavo du Lietuvos trenerių vadovaujami klubai. Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ vos išnešė sveiką kailį, namuose tik paskutinėmis sekundėmis 103:100 (25:29, 25:19, 25:20, 28:32) nukovęs vieną šių varžybų autsaiderių Permės „Parma“, prie kurios vairo stovi Kazys Maksvytis.
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / „Scanpix“/ITAR-TASS nuotr.

Fantastišką pasirodymą surengė Permės ekipos naujokas Adas Juškevičius. Gynėjas šiame mače pelnė net 37 taškus.

Lietuvis buvo ypač sunkiai sulaikomas ketvirtajame kėlinyje, per kurį įmetė net 19 taškų.

Iš viso A.Juškevičius žaidė 31 minutę, per kurią įmetė 7 iš 8 dvitaškių, 5 iš 11 tritaškių, 8 iš 8 baudų, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir užfiksavo 36 balų naudingumą.

Kitas Parma ekipos lietuvis Eigirdas Žukauskas per 24 minutes pelnė 12 taškų (4/9 dvitaškių, 4/5 baudų), sugriebė 5 kamuolius, 4 sykius prasižengė ir surinko 12 naudingumo balų.

R.Kurtinaičio „Chimki“ iškovojo septintą pergalę iš eilės ir nepatyrusi nė vienos nesėkmės pirmauja Jungtinėje lygoje.

„Parma“ turi pergalę ir penkias nesėkmes bei žengia dvylikta, lenkdama tik Minsko „Cmoki“.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 24 (12 rez. perd.), Jonas Jerebko 16 (10 atk. kam.), Jeremy Evansas 13.

„Parma“: Adas Juškevičius 37 (7 rez. perd.), Maksimas Grigorjevas 19, Eigirdas Žukauskas 12.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?