2019 08 23

R.Rubio vedami ispanai sutriuškino Dominikos Respubliką

Pasaulio krepšinio čempionatui besirengianti Ispanija puikiu spurtu pradėjo draugiškas rungtynes prieš Dominikos Respubliką, o galiausiai šventė triuškinančią pergalę 102:70.
Ricky Rubio
Ricky Rubio / „Scanpix“ nuotr.

Ricky Rubio buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose – pelnė 20 taškų, iš kurių 14 per pirmą rungtynių pusę. Taip pat gynėjas atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Willy Hernangomezas pridėjo 13, Marcas Gasolis – 12, o Juancho Hernangomezas – 11 taškų.

Ronaldas Robertsas ir Eloy'us Vargas pralaimėjusiems pelnė po 11 taškų.

Ispanija mačą pradėjo spurtu 12:0, o per didžiąją pertrauką pirmavo jau 51:35. Nugalėtojo klausimas buvo išspręstas jau po trijų kėlinių, kai ispanų atotrūkis siekė daugiau nei 20 taškų – 82:50.