Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 06 24

„Real“ toliau stringa: neturėjo šansų prieš mažytės Andoros komandą

Madrido „Real“ klubas (2-2) ir toliau susiduria su dideliais sunkumais Ispanijos čempionato tęsinyje. Pablo Laso auklėtiniai ketvirtajame grupių etapo mače nesugebėjo pasipriešinti Andoros „MoraBanc“ ekipai (2-2) – 75:91 (12:19, 18:23, 28:29, 17:20).
Facundo Campazzo
Facundo Campazzo / Euroleague.net nuotr.

„Real“ prieš tai jau patyrė nesėkmę prieš Burgoso „CM Miraflores“, o rungtynėse su „Valencia“ karališkasis klubas išsigelbėjo tik po Facundo Campazzo karjeros pasirodymo.

Argentinietis naudingiausiai komandoje žaidė ir šįsyk, tačiau net ir jo pastangų neužteko.

77 tūkst. gyventojų turinčios Andoros komanda jau pirmoje rungtynių pusėje prirėmė varžovus prie sienos ir pirmavo 16 taškų skirtumu (39:23), o progų išplėšti pergalę „Real“ nesusikūrė ir po ilgosios pertraukos.

Arčiausiai madridiečiai buvo priartėję iki 8 taškų, tačiau galingai trečiojo kėlinio pabaigą ir ketvirtojo pradžią sužaidęs Andoros klubas į visus klausimus atsakė dar likus nemažai laiko iki rungtynių pabaigos – „MoraBanc“ vienu metu pirmavo net 83:63.

Po dvi pergales surinkusios komandos kartu su Las Palmaso „Gran Canaria“ B grupėje dalinasi 3-5 vietas.

Į pusfinalį pateks dvi stipriausios grupės komandos, tad norėdami tęsti kovą dėl titulo „Real“ krepšininkai paskutiniame ture privalės įveikti kol kas grupės dugne esančią Saragosos „Casademont“ komandą bei tikėtis palankių rezultatų kitose rungtynėse.

„MoraBanc“: Clevinas Hannah 23, Frantzas Massenatas 11, Davidas Walkeris 10.

„Real“: Facundo Campazzo 18 (6 rez. perd., 26 naud. bal.), Anthony Randolphas 12 (4/7 trit.), Walteris Tavaresas 10.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant