2021 05 22

Reguliaraus sezono finiše – triuškinama Šaro vyrų pergalė prieš lentelės kaimynus

Paskutinėse Ispanijos ACB pirmenybių reguliaraus sezono rungtynėse puikiai pasirodė Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „Barcelona“ (32-4). Katalonai išvykos rungtynėse 96:72 (20:17, 17:13, 28:26, 31:16) sudorojo Tenerifės „Iberostar“ (28-8).

Tenerifės klubas turnyrinėje lentelėje rikiuojasi iš karto už „Barcelonos“ – užima trečiąją poziciją, tačiau reguliaraus sezono finiše nesurado jokių priešnuodžių prieš Šaro kariauną.

Katalonai jau pačioje mačo pradžioje spurtavo (10:1), tačiau aikštės šeimininkai laikėsi per kovinį atstumą ir išlaikė vienženklį deficitą.

Po pertraukos „Iberostar“ skirtumą sumažino iki minimumo (40:41), tačiau tuomet ir įvyko šių rungtynių lūžis – „Barca“ atkarpą laimėjo 21:9 ir pirmą kartą susikrovė dviženklę persvarą, kuri su kiekviena minute vis didėjo.

Aikštės šeimininkai šiame mače padarė net 23 klaidas, iš kurių 9 – pagrindinis atakų organizatorius Marcelinho Huertas.

Puikias rungtynes puolime sužaidė „Barcelona“ aukštaūgių tandemas – Brandonas Daviesas pelnė 16 taškų ir surinko 21 naudingumo balą, o Pau Gasolis pridėjo 12 taškų ir 16 naudingumo balų.

Tenerifės „Iberostar“: Marcelinho Huertas 14 (9 kl.), Bruno Fitipaldo 13 (6 rez. perd.), Franas Guerra 10.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 16 (21 naud. bal.), Nickas Calathesas (2/2 trit.) ir Kyle'as Kuričius po 14, Pau Gasolis (5 atk. kam., 16 naud. bal.) ir Cory Higginsas po 12, Alexas Abrinesas 11.