2023 05 27

Rezultatyvūs lietuviai „Panathinaikos“ į finalą neišvedė – prireiks lemiamo mačo

Graikijos krepšinio lygos pusfinalyje Atėnų „Panathinaikos“ ekipai teks žaisti lemiamas rungtynes. „Panathinaikos“ išvykoje 71:76 (15:21, 13:20, 27:18, 16:17) nusileido Atėnų „Peristeri“ ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo 2-2.

Marius Grigonis per 34 minutes pelnė 20 taškų (4/5 dvit., 2/6 trit., 6/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir suklydo 4 kartus.

Artūras Gudaitis žaidė 24 minutes, pelnė 11 taškų (3/6 dvit., 5/5 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, dukart suklydo.

Abu lietuviai buvo rezultatyviausi „Panathinaikos“ gretose.

„Peristeri“ ekipai 24 taškus pelnė Sylvainas Francisco.