Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 09 02

Rokas Giedraitis vėl žibėjo „Baskonia“ gretose

Rokas Giedraitis puikiai įsilieja į Vitorijos „Baskonia“ žaidimą jau pasiruošimo sezonui metu. Lietuvis padėjo baskams 82:78 nugalėti Madrido „Estudiantes“ ekipą.
Rokas Giedraitis
Rokas Giedraitis / nuotr. „Twitter“/„Baskonia“

Prie pergalės R.Giedraitis per 27 minutes pridėjo 19 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud. met.) ir buvo antras pagal rezultatyvumą komandoje. Taip pat puolėjas atkovojo 3 kamuolius, kartą prasižengė, išprovokavo 5 varžovų pražangas ir surinko 21 naudingumo balą.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė Alecas Petersas, surinkęs 22 taškus, Achille Polonara pridėjo 13 taškų.

Tadas Sedekerskis „Baskonia“ gretose žaidė 8 minutes, per kurias pelnė 3 taškus.

Pirmąsias ikisezonines rungtynes sužaidė Luca Vildoza ir Zoranas Dragičius.

„Estudiantes“ komandoje išsiskyrė Aleksa Avramovičius, pelnęs 23 taškus, Alecas Brownas surinko 21.

Ketvirtadienį R.Giedraičio ir kompanijos laukia Madrido „Real“ iššūkis.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant