2019 05 22

Rungtynių pabaigoje sugriuvę R.Kurtinaičio vyrai krito Kazanėje

Rimo Kurtinaičio treniruojamas Maskvos srities „Chimki“ trečiadienio vakarą pralaimėjimu pradėjo Jungtinės lygos pusfinalio seriją, svečiuose 91:96 nusileidęs Kazanės UNIKS.
Rimas Kurtinaitis
Rimas Kurtinaitis / „Scanpix“ nuotr.

Trečiojo kėlinio viduryje „Chimki“ dar pirmavo rekordine 14 taškų persvara (60:46), bet per lemiamas minutes sugriuvo ir apmaudžiai pralaimėjo.

Aleksejaus Švedo fantastiškas tritaškis likus 11 sek. sumažino „Chimki“ atsilikimą iki taško.

Visgi stabdydamas UNIKS ataką, nesportine pražanga buvo nubaustas Stefanas Markovičius, o nuo baudų metimo linijos Antonas Ponkrašovas neklydo.

Pusfinalio serijoje kovojama iki trijų pergalių. Antrosios serijos rungtynės vėl vyks Tatarstano sostinėje.

Kitame pusfinalyje susitinka Maskvos CSKA ir Sankt Peterburgo „Zenit“.

Jei šioje poroje laimės CSKA, kito pusfinalio nugalėtojas automatiškai iškovos kelialapį į kito sezono Eurolygą.

UNIKS: Raymaras Morganas 22, Errickas McCollumas 21, Antonas Ponkrašovas 15.

„Chimki“: Aleksejus Švedas 36, Janis Timma 23, Jordanas Mickey 10.