2019 11 24

S.Pešičius neištvėrė dėl plano nesilaikiusių auklėtinių: „Tai cirkas, o ne krepšinis“

Didžiausią biudžetą Europoje šiam sezonui surinkusi „Barcelona“ iškovojo nelengvą pergalę Ispanijos krepšinio pirmenybėse. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai tik ketvirtajame kėlinyje palaužė Mursijos UCAM – 87:83 (19:18, 13:23, 29:25, 26:17).
Svetislav Pesic
Svetislav Pesic / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Katalonai trečiajame kėlinyje atsiliko dviženkliu skirtumu, o dar prieš tai neiškentęs minutės pertraukėlės metu pratrūko S.Pešičius.

„Tai cirkas, o ne krepšinis, – rėkė 70-metis specialistas. – Žaidžiate po vieną prieš penkis! Nesuprantu jūsų. Žaiskite pagal derinius, o ne po vieną.“

Galiausiai „Barca“ krepšininkai įsiklausė į stratego patarimus ir ketvirtajame kėlinyje perėmė iniciatyvą bei iškovojo 8-ąją pergalę iš 10 galimų.

Link pergalės katalonus vedė Nikola Mirotičius, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 11 kamuolių ir surinkęs 28 naudingumo balus.

Brandonas Daviesas „Barcelona“ gretose surinko 13 taškų.

Namuose drėgna, kaupiasi kondensatas ant langų. Kaip apsaugoti savo namus nuo pelėsio?