2021 02 06

Šaro „Barca“ po pertraukos susitvarkė su A.Kulbokos ir R.Minioto ekipa

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama „Barcelona“ Ispanijos čempionato rungtynėse 90:73 (25:23, 20:16, 30:12, 15:22) nugalėjo Bilbao „RETAbet“ komandą.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Regimantas Miniotas per 21 minutę pelnė 4 taškus (2/3 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau rungtynes baigė anksčiau laiko dėl 5 asmeninių pražangų.

Arnoldas Kuboka per 18 minučių pasižymėjo 9 taškais (0/1 dvit., 3/7 trit.,), 2 atkovotais kamuoliais, 3 klaidomis, 1 gauta ir 1 išprovokuota pražangomis.

Po dviejų kėlinių „Barca“ pirmavo 45:39, tačiau po pertraukos šovė į priekį ir klausimų dėl nugalėtojų nebeliko.

Brandonas Daviesas su 14 taškų buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose.

Leo Westermannas pelnė vos 2 taškus, bet išdalino net 10 rezultatyvių perdavimų.

„RETAbet“: O.Balvinas 14, J.Žyskowskis 13, G.Huskičius 10, J.Rousselle 9.

„Barca“: B.Daviesas 13, N.Mirotičius 12, A.Hanga 11, K.Kuricas 10, R.Smitas ir N.Calathesas po 8.