2022 01 09

Šaro sugrįžimas švente nevirto: „Barca“ apmaudžiai krito per pratęsimą

Šarūno Jasikevičiaus sugrįžimas po susidūrimo su COVID-19 virusu pažymėtas apmaudžia nesėkme. „Barca“ namuose per pratęsimą 94:95 (17:25, 27:12, 15:23, 27:26, 9:10) krito prieš Manresos BAXI.
Šarūnas Jasikevičius ir Rokas Jokubaitis
Šarūnas Jasikevičius ir Rokas Jokubaitis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

„Palau Blaugrana“ arenoje Rokas Jokubaitis vos netapo mačo didvyriu – jis dvitaškiu išvedė „Barcą“ į priekį, likus žaisti 6 sekundes ketvirtajame kėlinyje.

Vis dėlto apsiginti nepavyko – su sirena pataikė Sylvainas Francisco (86:86) ir teko žaisti pratęsimą.

Paskutinius rungtynių taškus, likus žaisti 19 sek., tritaškiu pelnė BAXI žaidėjas Joe Thomassonas, išvedęs komandą į priekį tašku pratęsime. „Barca“ bandė gelbėtis, bet Nigelo Hayeso-Daviso metimas nebuvo taiklus.

R.Jokubaitis per 30 minučių pelnė 15 taškų (3/5 dvit., 2/2 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 6 kartus suklydo, 3 kartus prasižengė, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Kai lietuvis buvo aikštėje, „Barca“ pelnė 2 taškais mažiau nei oponentai.

Nugalėtojams 25 taškus surinko S.Francisco, Chima Moneke pridėjo 18 taškų ir atkovojo net 13 kamuolių.

„Barca“ pataikė tik 39 proc. dvitaškių (18/46) ir 42 proc. tritaškių (11/26).

Tai buvo pirmoji Manresos komandos pergalė „Palau Blaugrana“ arenoje nuo 1996-ųjų.

„Barcelona“: N.Mirotičius 20 (4/14 dvit., 3/5 trit.), N.Hayesas-Davisas 17, S.Šanli, R.Jokubaitis 15 (6 atk. kam., 4 rez. perd., 6 kl.).

BAXI: S.Francisco 25, C.Moneke 18 (13 atk. kam.), I.Bako 14, L.Maye 12.