Šarūno Jasikevičiaus gimtadienio proga – Šaro emocijų spektaklis

Šarūnas Jasikevičius niekada nebuvo nuobodus nei kaip žaidėjas, nei kaip treneris. Tuo dar kartą galima įsitikinti Eurolygos vaizdo klipe.

Eurolyga pasidalino trumpu vaizdo įrašu.

Jame Šarūnas Jasikevičius sveikinamas su gimtadieniu – sekmadienį „Barcelona“ treneriui sueina 47-eri.

Vaizdo klipe užfiksuota tikra emocijų puokštė – šypsenos, juokai ir pyktis – kuo krepšinio sirgaliams ir pažįstamas Šaras.

Per jau nugyventus metus iš Kauno kilęs buvusios rankininkės ir stalo tenisininko sūnus pasiekė labai daug.

Su Lietuvos rinktine jis laimėjo Europos čempionato auksą ir bronzą, olimpinių žaidynių bronzą.

AFP/„Scanpix“ nuotr./Šarūnas Jasikevičius įmeta tritaškį!

Jis tapo vienu geriausių visų laikų įžaidėjų Europos krepšinyje, tarp asmeninių titulų pripažintas ir 2003 metų Europos krepšinio čempionato naudingiausiu žaidėju.

Eurolygoje Šaras laimėjo net keturis titulus su trimis klubais: „Barcelona“, Tel Avivo „Maccabi“ ir Atėnų „Panathinaikos“, o taip pat žaidė NBA.

Getty Images/Euroleague.net nuotr./Šarūnas Jasikevičius 2009 m.

O būdamas treneriu Š.Jasikevičius irgi jau spėjo nuveikti labai daug – su Kauno „Žalgiriu“ penkis kartus tapo LKL čempionu, laimėjo 3 Karaliaus Mindaugo taures, pasiekė Eurolygos finalo ketvertą, kur užėmė trečią vietą.

Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr./Šarūnas Jasikevičius

Su „Barcelona“ lietuvis iškovojo Ispanijos čempionų titulą, dvi Karaliaus taures ir dusyk pasiekė Eurolygos finalo ketvertą.

„Barcelona“ klubo nuotr./Šarūnas Jasikevičius

Šiuo metu Eurolygoje „Barca“ dalinasi 2-3 vietas su Pirėjo „Olympiakos“, o Ispanijos lygoje katalonai rikiuojasi antri.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?
Daugiau Pliusų sporto entuziastams:„Gym+“ vėl plečiasi