2021 12 06

Solidžiai žaidę lietuviai nukalė „Parma“ ekipos pergalę

Kazio Maskvyčio treniruojamas Permės „Parma“ (3-3) klubas Jungtinės lygos varžybose pirmadienį iškovojo trečią pergalę, 83:72 (22:11, 20:16, 27:20, 14:25) namuose įveikęs Zelionos Guros „Stelmet“ (1-7).
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / VTB nuotr.

Abu Lietuvos krepšininkai buvo pastebimi ir solidžiai prisidėjo prie šeimininkų sėkmės.

Adas Juškevičius per 26 minutes įmetė 18 taškų (3/4 dvitaškių, 4/9 tritaškių), atkovojo 4 ir prarado 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė, 2 pražangas provokavo ir surinko 18 naudingumo balų.

Eigirdas Žukauskas per 27 minutes pelnė 12 taškų (3/5 dvitaškių, 2/4 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, kartą klydo, išprovokavo 3 pražangas, kartą pažeidė taisykles ir surinko 14 naudingumo balų.

Permės ekipai 18 taškų taip pat pelnė Marekas Mejeris, o lenkams 22 taškus surinko Draganas Apičius.