2022 12 26

Stambulo superklubų derbyje W.Clyburno 39 taškų ir įspūdingo metimo pergalei nepakako

Stambulo „Fenerbahče“ (10-2) turėjo daugiau aštrių ginklų ir galiausiai palaužė „Anadolu Efes“ komandą (8-4) itin atkakliose Turkijos lygos favoritų rungtynėse pirmadienį.

Johnathanas Motley ir Dyshaune'as Pierre'as pelne po 23 taškus, o amerikiečių dueto vedamas Stambulo „Fenerbahče“ pasiekė principinę pergalę.

Stambulo derbyje „Ulker“ arenoje pirmadienį „Fenerbahče“ komanda po pratęsimo 93:90 (24:23, 26:17, 21:14, 8;25, 14:11) palaužė „Anadolu Efes“.

Šeimininkai buvo sukaupę net 22 taškų persvarą po trijų kėlinių, bet Willo Clyburno vedami pastarųjų dvejų metų Eurolygos čempionai sugebėjo išlyginti rezultatą ketvirtajame kėlinyje.

Ypač įspūdingas buvo amerikiečio tritaškis likus žaisti 4 sekundes, kai sudėtingu metimu iš krašto jis išplėšė pratęsimą.

W.Clyburnas „Anadoly Efes“ pelnė net 39 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, iš viso surinkęs 41 naudingumo balą.

Pirmą kartą šį sezoną „Anadolu Efes“ gretose pasirodė Shane'as Larkinas. Per Europos čempionatą lūžusio piršto traumą ilgai besigydęs amerikietis pelnė 8 taškus ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Po šio mačo „Fenerbahče“ Turkijos lygos lentelėje pavijo Ankaros „Turk Telekom“ (10-2).

Trečioje vietoje Turkijos lygoje žengia Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Izmiro „Karsiyaka“ (8-3), o „Anadolu Efes“ lieka ketvirta.

Eurolygoje „Fenerbahče“ dalinasi 1-5 pozicijas, o „Anadolu Efes“ yra tarp 7-10 vietose esančių komandų drauge su Kauno „Žalgiriu“.

„Fenerbahce“: Johnathanas Motley (10/15 dvit.) ir Dyshaune'as Pierre po 23, Nigelas Hayesas-Davisas 13, Nickas Calathesas 9 (5 rez. perd.);

„Anadolu Efes“: Willas Clyburnas 39, Bryantas Dunstonas 19 (9/10 dvit.), Vasilije Micičius ir Shane'as Larkinas po 8.

Skrydžio režimu: atviras „Gurtam“ vadovo interviu su Benediktu Vanagu
Kokias tvoras ir kodėl šiemet renkasi namų savininkai?