2022 06 17

Sugadino šventę: Berlyne šeimininkavęs „Bayern“ pratęsė finalo seriją

Vokietijos čempionų taurė jau buvo paruošta Berlyno ALBA krepšininkams, bet Miuncheno „Bayern“ sugadino šventę „Mercedes-Benz“ arenoje.
Gavinas Schillingas ir Andrea Trinchieri
Gavinas Schillingas ir Andrea Trinchieri / Scanpix/IMAGO/Contrast nuotr.

Andrea Trinchieri auklėtiniai svečiuose net 90:60 (23:15, 29:18, 20:13, 18:14) nušlavė ALBA ekipą ir sušvelnino Vokietijos finalo serijos iki trijų pergalių rezultatą 1-2.

Intriga rungtynėse laikėsi tik kelias pirmąsias minutes. Bavarai greitai surengė spurtą 11:0, po kurio atitrūko 13:4, o antrajame ketvirtyje jau ėmė triuškinti varžovus – 44:22.

Po ilgosios pertraukos ALBA taip ir neatsitiesė, o „Bayern“ pranašumas buvo išaugęs net iki 33 taškų.

Pirmąsias dvejas rungtynes serijoje ALBA laimėjo 13 taškų skirtumais – 86:73 namuose ir 71:58 išvykoje.

Ketvirtasis susitikimas bus žaidžiamas Miunchene, o jei prireiks penktojo, komandos vėl sugrįš į Berlyną.

ALBA: Oscaras da Silva 15, Maodo Lo 10.

„Bayern“: Deshaunas Thomasas ir Nickas Weileris-Babbas po 19, Othello Hunteris 13, Nihadas Džedovičius 10.