2021 11 08

Lietuviai buvo rezultatyviausi, bet „Parma“ be apsirgusio K.Maksvyčio vėl suklupo

Kazio Maksvyčio treniruojama ir dviejų lietuvių atstovaujama Permės „Parma“ (1-3) išgyvena sudėtingą laikotarpį VTB Vieningoje lygoje. Ketvirtajame kėlinyje vadeles paleidusi ekipa svečiuose 65:79 (14:21, 21:16, 22:17, 8:25) nusileido Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ (3-2) ir pralaimėjo trečią kartą paeiliui.
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / VTB nuotr.

Tiesa, Žemutiniane Naugarde ekipai vadovavo ne K.Maksvytis, o jo asistentas Gintaras Kadžiulis. Vyriausiasis ekipos treneris dar praėjusią savaitę apsirgo ir nevyko su komanda ir į FIBA Europos taurės išvyką Čekijoje.

„Parma“ po trijų ketvirčių dar pirmavo 57:54, bet visiškai subyrėjo ketvirtajame.

Nei užpuolę, nei apsigynę Permės krepšininkai kėlinio pirmąsias aštuonias minutes pralaimėjo net 5:23, atsiliko 15 taškų skirtumu (62:77) ir palaidojo viltis iškovoti pergalę.

Adas Juškevičius ir Eigirdas Žukauskas žaidė rezultatyviausiai savo komandoje.

A.Juškevičius per 26 minutes pelnė 12 taškų (4/6 dvit., 1/3 trit., 1/2 baud.), atkovojo 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po tris kartus suklydo ir prasižengė bei surinko 12 naudingumo balų.

E.Žukauskas per 33 minutes įmetė 11 taškų (0/4 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud.), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, du kartus suklydo, tris kartus pažeidė taisykles ir surinko 15 naudingumo balų.

„Parma“ ankstesnėse rungtynėse nusileido Maskvos CSKA ir Kazanės UNIKS komandoms, o vienintelę pergalę iškovojo pirmosiose rungtynėse prieš Minsko „Cmoki“.

Tarp dvylikos komandų K.Maksvyčio vadovaujama ekipa užima 10 vietą.

Kiek geriau „Parma“ sekasi FIBA Europos taurėje – ten lietuviškoji Rusijos ekipa laimėjo trejas rungtynes iš ketverių.

„Nizhny Novgorod“: Ivanas Strebkovas 23 (9 atk. kam.), Ilja Platonovas 16, Sergejus Toropovas 12.

„Parma“: Adas Juškevičius 12, Eigirdas Žukauskas 11 (9 atk. kam.).