2023 05 14

Supykęs D.Itoudis išvarė amerikietį į rūbinę

Turkijos krepšinio čempionato eilinės rungtynės tarp Stambulo „Fenerbahče“ ir „Daruššafaka“ komandų sulaukė netikėtai daug dėmesio dėl vieną Europos grandų supurčiusio vidinio konflikto metu.
Dimitris Itoudis
Dimitris Itoudis / „Scanpix“ nuotr.

Kai „Fenerbahče“ pirmavo 22:18, susiginčijo komandos vyriausiasis treneris Dimitris Itoudis ir vienas svarbiausių komandos žaidėjų Johnathanas Motley. Netrukus graikas mostelėjo amerikiečiui ir išvarė jį į rūbinę.

Antrajame kėlinyje krepšininkas grįžo ant atsarginių žaidėjų suolo, tačiau aikštėje nebepasirodė. J.Motley per iki tol sužaistas 5 minutes spėjo pelnytą 1 tašką ir dukart atkovoti kamuolį. „Fenerbahče“ ir be jo indėlio nugalėjo 79:73.

J.Motley šį sezoną savo ekipai Turkijos čempionate vidutiniškai pelno po 14,7 taško ir atkovoja po 5,8 atšokusio kamuolio.

„Fenerbahče“ per 27 rungtynes yra iškovojusi 22 pergales ir lygoje užima antrąją vietą.