2020 12 13

Svarbiu metu neklydęs E.Bendžius – vienas pagrindinių pergalės kalvių

Eimantas Bendžius su Sasario „Dinamo“ komanda 97:93 (21:29, 19:9, 33:25, 24:30) nugalėjo Trevizo „De' Longhi“ ekipą.
Eimantas Bendžius
Eimantas Bendžius / FIBA nuotr.

E.Bendžius per 31 minutę pelnė 17 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit., 6/7 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 3 varžovų pražangas, kartą prasižengė pats ir surinko 17 naudingumo balų.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Trevizo komanda ėmėsi pražangų taktikos ir dukart siuntė E.Bendžių prie linijos, tačiau lietuvio ranka nedrebėjo.

Nugalėtojų gretose su 20 taškų rezultatyviausias buvo Jasonas Burnellas, jis dar atkovojo 10 kamuolių ir surinko net 35 naudingumo balus.

Davidas Loganas pralaimėjusiems pelnė 25 taškus.

„Dinamo“ pataikė 64 proc. dvitaškių (27/42) ir 35 proc. tritaškių (8/23).

„Dinamo“: J.Burnellas 20 (10 atk. kam., 35 naud. bal.), E.Bendžius ir M.Bilanas po 17, J.Tillmanas 14, F.Kruslinas 11.

„De' Longhi“: D.Loganas 25, D.Russellas 20, N.Akele 17.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant