Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 06 23

T.Sedekerskis nuo suolo stebėjo pratęsimo dramą, nulemtą paskutiniu metimu

Vitorijos „Baskonia“ susikrovė apčiuopiamą pranašumą, tuomet jį iššvaistė, žaidė pratęsimą, o galiausiai 87:86 (19:19, 25:14, 10:23, 11:10, 11:10) įveikė Malagos „Unicaja“ ekipą.
Tadas Sedekerskis
Tadas Sedekerskis / Getty Images/Euroleague.net nuotr.

Lietuvis Tadas Sedekerskis buvo registruotas šioms rungtynėms, tačiau nuo suolo nepakilo.

Per ilgąją pertrauką baskai pirmavo 11 taškų skirtumu, tačiau trečiąjį kėlinį pralaimėjo 10:23 ir turėjo vytis varžovus. Galiausiai krepšinio drama persikėlė į pratęsimą, kurį galiausiai dramatiškai laimėjo.

Likus žaisti 35 sekundes, Pierria Henry smeigė tritaškį ir išlygino rezultatą 86:86. Tuomet Alexas Bouteille net du kartus metė iš trijų taškų zonos, bet abu jo bandymai nebuvo sėkmingi, o, likus sekundei iki pratęsimo pabaigos tas pats A.Bouteille prasižengė prieš Achille Palonarą.

Šis prametė pirmąją baudą, tačiau antru metimu išvedė „Baskonia“ komandą į priekį ir išplėšė pergalę.

P.Henry su 14 taškų buvo rezultatyviausias baskų gretose, 13 taškų pridėjo Luca Vildoza.

Pralaimėjusių komandai Alberto Diazas ir Galas Mekelis pelnė po 17 taškų, A.Bouteille – 16.

Buvęs žalgirietis, o dabar „Unicaja“ atstovaujantis Deonas Thompsonas žaidė 26 minutes, surinko 10 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir blokavo 4 varžovų metimus.

„Baskonia“: P.Henry 14 (4/4 dvit., 2/2 trit.), L.Vildoza 13, M.Ericas ir Z.Dragičius po 10, T.Šengelia, Sh.Shieldsas ir A.Polonara po 9.

„Unicaja“: A.Diazas ir G.Mekelis po 17, A.Bouteille 16, D.Thompsonas 10 (9 atk. kam.).

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant