Metinė prenumerata tik 7,99 Eur. Dabar tikrai ne metas nustoti skaityti!
2020 10 11

Taikiklio nesusiderinusio A.Kulbokos klubas Ispanijoje patyrė dar vieną nesėkmę

Dauguma Arnoldo Kulbokos metimų skriejo pro šalį, o lietuvio atstovaujama Bilbao „RETAbet“ (1-4) svečiuose 81:88 (13:28, 23:19, 23:16, 17:20) nusileido Badalonos „Juventut“ (4-1).
Arnoldas Kulboka
Arnoldas Kulboka / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Arnoldas Kulboka

Bilbao klubas sugebėjo sugrįžti į kovą nepaisant tragiško pirmojo kėlinio, kurio metu ekipos krepšininkai gynyboje atliko tik statistų vaidmenis.

Trečiajame kėlinyje „RETAbet“ akimirką atsiliko tik vienu tašku (58:59), o ketvirtajame – dviem (66:68), tačiau taip nė sykio ir neišsiveržė į priekį.

Arnoldas Kulboka per 21 min. susikūrė daug progų metimams, tačiau juos realizavo prastu procentu. Lengvojo krašto puolėjas pelnė 10 taškų (1/3 dvit., 2/7 trit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, bet 5 kartus suklydo ir surinko 5 naudingumo balus.

Badalonos ekipoje solidžiai atrodė vasarą Barseloną palikę veteranai. Pau Ribas pelnė 14 taškų, o Ante Tomičius – 13.

Badalonos „Juventut“: Albertas Ventura 15, Pau Ribas 14 (6 rez. perd.), Ante Tomičius 13, Nenadas Dimitrijevičius 10.

Bilbao „RETAbet“: Jaroslawas Zyskowskis 19, Jonathanas Rousselle (8 rez. perd.) ir Ondrejus Balvinas (7 atk. kam.) po 11, Arnoldas Kulboka 10.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant