Toliau neklumpa: „Hapoel“ žvaigždynas su rezultatyviu M.Fosteriu įveikė Serbijos ekipą

Pergalių seriją draugiškų rungtynių cikle pratęsė Tel Avivo „Hapoel“ ekipa, kuri 104:88 (25:17, 25:18, 18:31, 26:22) įveikė Belgrado FMP krepšininkus bei iškovojo trečiąją pergalę paeiliui.

Tel Avivo ekipą šį tarpsezonį papildė tokie ryškūs žaidėjai, kaip Jonathanas Motley, Bruno Caboclo, Patrickas Beverley ir buvęs Vilniaus „Ryto“ gynėjas Marcusas Fosteris.

Pastarasis laimėtame mače per 24 minutes surinko 10 taškų (3/3 dvit., 1/2 trit., 1/3 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 2 rezultatyvius perdavimus ir 12 naudingumo balų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų ekipoje žaidė Ishas Wainrightas ir Benas Bentilas, kurie pelnė po 16 taškų, P.Beverley (5 rez. perd.) ir Ozas Blayzeris pelnė po 13, J.Motley – 11, M.Fosteris – 10.

Pralaimėjusiems Vojislavas Stojanovičius pelnė 21 tašką, Jovanas Novakas pridėjo 18, Stefanas Lazarevičius – 16 (5 atk. kam.).