2023 01 18

Tragiškai startavęs „Lietkabelis“ iš duobės taip ir neišlipo

Itin prastai rungtynes pradėję Panevėžio „Lietkabelio“ (4-7) krepšininkai taip ir neatsitiesė. Europos taurės rungtynėse Nenado Čanako auklėtiniai išvykoje 69:78 (13:27, 25:16, 11:22, 20:13) krito prieš Ulmo „Ratiopharm“ (6-5).
Rungtynių akimirka / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Panevėžyje „Lietkabelis“ laimėjo 80:76, bet Vokietijoje šeimininkai nebuvo svetingi.

0:10, 2:17, 6:24 – tokį deficitą priešais save matė „Lietkabelio“ krepšininkai nesibaigus net pirmajam kėliniui. Likęs mačo laikas tapo kopimu į statų kalną.

Bandė panevėžiečiai kabintis ir mažinti skirtumą, bet kiekvieną spurtą Ulmo komanda sėkmingai nutraukė. Dar trečiojo kėlinio pradžioje komandas teskyrė penki taškeliai, tačiau labai greitai „Ratiopharm“ vėl pabėgo dviženkliu skirtumu.

Tai buvo jau ketvirtas iš eilės „Lietkabelio“ pralaimėjimas Europos taurėje.

Vos 175 cm ūgio brazilas Yago Dos Santosas vedė į priekį „Ratiopharm“ ekipą. Gynėjas pelnė 21 tašką, atkovojo 6 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko net 30 naudingumo balų.

Jamelas Morrisas Panevėžio komandai pelnė 16 taškų.

Į „Lietkabelį“ sugrįžęs Gediminas Orelikas ant parketo praleido 22 minutes, per kurias pasižymėjo 8 taškais. Tiesa, jis prametė visus 7 tritaškius.

„Ratiopharm“: Y.Dos Santosas 21, B.B.Caboclo 12 (9 atk. kam.), D.Fuchsas 10.

„Lietkabelis“: J.Morrisas 16, B.Griciūnas 9, G.Orelikas 8, K.Kullamae 7.