2023 12 12

Trys iš eilės: „7bet-Lietkabelis“ įklimpo klaidų liūne Salonikuose

Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (4-7) patyrė trečią iš eilės pralaimėjimą Europos taurėje. Nenado Čanako auklėtiniai nedovanotinai dažnai klydo ir svečiuose 60:69 (16:18, 8:17, 20:12, 16:22) nusileido lentelės kaimynui Salonikų „Aris“ (4-7) klubui.

Panevėžiečiai šiose rungtynėse pametė net 23 kamuolius, o net 10 klaidų kartu sudėjus padarė du naudingiausi komandos krepšininkai Gediminas Orelikas (6 klaidos) ir Deividas Sirvydis (4).

Nepaisant tokio skaičiaus „7bet-Lietkabelis“ ketvirtajame kėlinyje užkurtas dviejų Stefano Birčevičiaus tritaškių spurtavo 10:2 ir išsiveržė į priekį – 54:53.

Pirmavo panevėžiečiai ir po Martyno Varno tolimo metimo įpusėjus kėliniui (57:56), bet tada „Aris“ surengė spurtą 6:0 ir atitrūko 62:57.

M.Varnas dar buvo sušvelninęs skirtumą iki 3 taškų, bet kitoje atakoje prametė Liutauras Lelevičius, po kelių akimirkų svečiai dar kartą suklydo, o galutinai su mintimis apie pergalę atsisveikino po M.Varno žingsnių likus kiek daugiau nei pusei minutės.

Rungtynes Salonikuose dėl ligos praleido Vytenis Lipkevičius ir Donatas Sabeckis.

Panevėžiečiams bent jau pavyko išsaugoti pranašumą tarpusavio rungtynėse su graikais, nes pirmąją akistatą namuose N.Čanako komanda laimėjo 84:74.

Po šių rungtynių „7bet-Lietkabelis“ su „Aris“ dalinasi 7-8 vietas B grupėje.

„Aris“: Ronnie Harrellas 18 (4/10 trit., 5 per. kam.), Vassilis Toliopoulos 16 (5 kld.), Roberto Gallinatas 13 (3/6 trit.).

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 16 (6 atk. kam.), Martynas Varnas 12 (4/14 met.), Nikola Popovičius 10 (5 atk. kam.), Gediminas Orelikas 9 (3/5 trit., 6 kld.), Stefanas Birčevičius 8.