2021 01 17 /16:18

Turkijoje – kraujais pasruvęs E.Ulanovas ir nemalonus niuksas „Fenerbahče“

Pagaliau pilną sudėtį surinkusi Stambulo „Fenerbahče“ (13-4) pastarosiomis savaitėmis demonstravo pergalingą krepšinį abiejuose frontuose, tačiau vadeles kiek atleido Turkijos pirmenybėse. Stambulo derbyje Edgaro Ulanovo ekipa sensacingai 83:92 (27:19, 19:20, 19:27, 18:27) krito nuo „Bešiktaš“ (8-9).
Edgaras Ulanovas
Edgaras Ulanovas / „Twitter“ nuotr.

Dar trečiojo kėlinuko viduryje „Feneris“ pirmavo 8 taškų persvara (59:51) ir buvo arti to, kad pergalių seriją pratęstų iki septynių, tačiau įsibėgėjusi oponentų puolimo mašina šįsyk buvo nesustabdoma.

Antrą Turkijos pirmenybių turą iš eilės Igoris Kokoškovas tarp registruotų legionierių pasirinko Edgarą Ulanovą, kuris šiame mače tapo tikru nelaimėliu.

Trečiajame kėlinyje lietuviui buvo prakirsta galva. Vaizdas – tikrai nemalonus.

Kaunietis per 21 min. pelnė 7 taškus (1/3 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Įdomu tai, kad lengvojo krašto puolėjui būnant aikštėje „Fenerbahče“ pelnė 11 taškų daugiau nei varžovai, tačiau lemiamų minučių metu Ules dėl akivaizdžių priežasčių aikštėje nebuvo.

Šeimininkai šiame mače nesurado priešnuodžių amerikiečiui Jamesui Blackmonui. Gynėjas pelnė net 32 taškus, pataikydamas 7 tolimus metimus iš 11.

Stambulo „Fenerbahče“: Melihas Mahmutoglu 19, Dyshawnas Pierre'as 16, Margo Guduričius 10, Ahmetas Duverioglu 8 (8 atk. kam.), Lorenzo Brownas ir Edgaras Ulanovas po 7.

Stambulo „Bešiktaš“: Jamesas Blackmonas 32, Furkanas Haltali 19, Sehmusas Hazeras 11, Alperenas Sengunas 10 (8 atk. kam.).

Ketvirtą pralaimėjimą patyrusi „Fenerbahče“ jau šiandien antrą poziciją gali užleisti Izmiro „Pinar Karšiyaka“ klubui.

Priminsime, kad Eurolygoje Stambulo klubas yra nepralaimėjęs keturiuose mačuose iš eilės.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant