2016 11 08 /23:05

Utenos „Juventus“ dramatiškai laimėjo trečią FIBA Čempionų lygos dvikovą

Utenos „Juventus“ antradienio vakarą FIBA Čempionų lygoje iškovojo trečiąją pergalę D grupėje. Antano Sireikos auklėtiniai svečiuose 79:77 (20:17, 18:16, 23:16, 18:28) palaužė Belgrado „Mega Leks“.
Antanas Sireika su komanda
Antanas Sireika su komanda / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Ilgą laiką „Juventus“ užtikrintai pirmavo ir turėjo dviženklę persvarą, tačiau ketvirtajame kėlinyje aukštaičių taikikliai nusimušė ir šeimininkai pradėjo pavojingai artėti.

Prasidėjus paskutinei minutei, uteniškiai dar turėjo keturių taškų persvarą (74:70) ir kamuolį savo rankose, tačiau svečiai ne tik, kad nesugebėjo sėkmingai užbaigti atakos, tačiau ir prasižengė puolime.

Alpha Kaba įmetė tik pirmą baudos metimą, bet kamuolį atkovojo serbai ir sumažino deficitą iki minimumo (73:74).

Tuomet abiejų komandų krepšininkai ne kartą keitėsi mesdami baudų metimus.

Kai Dovis Bičkauskas galiausiai prametė baudą, „Mega Leks“ krepšininkai turėjo progą išplėšti pratęsimą, ar net pergalę, tačiau paskutinis tolimas serbų metimas tikslo nepasiekė – 79:77.

„Juventus“: Vaidas Čepukaitis 19 taškų, Vytautas Šulskis 18 (11 atk. kam.), Jamaras Diggsas 16, Valdas Vasylius ir Spenceris Parkeris po 8.

„Mega Leks“: Vlatko Cancaras 22, Alpha Kaba (16 atk. kam.) ir Jovanas Novakas po 15, Kostja Mushidi 11.