2023 09 26

V.Šeškaus ir Jonavos apmaudas – dramatiškai krito iš FIBA Čempionų lygos

Lietuvos krepšinyje praėjusiame sezone triukšmavusi Jonavos „CBet“ kėsinosi į staigmeną ir FIBA Čempionų lygos atrankoje, bet galiausiai patyrė itin apmaudžią nesėkmę.
Virginijus Šeškus
Virginijus Šeškus / FIBA.com nuotr.

Turkijoje prasidėjusiame atrankos turnyre Virginijaus Šeškaus auklėtiniai kovojo prieš garsų Prancūzijos klubą Strasbūro SIG ir trečiajame kėlinyje dar pirmavo dviženkle persvara (54:44).

Didžiausias Lietuvos klubo pranašumas siekė ir 13 taškų (42:29).

FIBA.com nuotr./Lukas Kreišmontas

Jonaviečiai priekyje buvo ir prieš lemiamą ketvirtį (64:57), bet SIG tuomet kilo į šturmą ir išlygino rezultatą (67:67). „CBet“ nesėkmės tęsėsi – Strahinja Mičovičius prarado kamuolį, Mike'as Lewisas užsidirbo nesportinę pražangą, o varžovai jau pirmavo (67:71).

Nojus Mineikis prametė visus 3 baudų metimus, o SIG išliko priekyje.

Nepaisant to, „CBet“ paskutinę minutę vėl persvėrė rezultatą, kai tritaškį dūrė S.Mičovičius (78:76), bet rungtynių pabaiga susiklostė košmariškai.

Jonavos ekipa nebepelnė nė taško, o SIG įmetė septynis be atsako ir mūsiškiai patyrė dramatišką nesėkmę – 78:83 (21:13, 23:22, 20:22, 14:26).

Pralaimėjusi Čempionų lygos atrankoje Jonavos ekipa kitą sezoną rungtyniaus FIBA Europos taurės varžybose.

„CBet“: Strahinja Mičovičius 19 (8 atk. kam.), Michaelas Hughesas 12 (4 blok.), Edvinas Šeškus 10 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Ivanas Gandia-Rosas 9, Mike‘as Lewisas ir Nojus Mineikis (2/5 trit.) – po 8.

SIG: Leo Cavaliere 18, Chaundee Brownas 17, Philas Boothas 16, Quintonas Hookeris 11, Paulas Lacombe‘as 9 (8 atk. kam.).