Su 15 diena! Metinė prenumerata vos 7,99 Eur+DOVANA
2020 01 18

Vieningoje lygoje pergalėmis džiaugėsi abu lietuviškieji klubai

Šeštadienį VTB Vieningoje lygoje pergales iškovojo tiek Permės „Parma“ (5-9), tiek ir Krasnodaro „Lokomotiv“ (10-4).
Adas Juškevičius
Adas Juškevičius / „Scanpix“/ITAR-TASS nuotr.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose surengė tikrą vakarėlį – net 106:71 (29:24, 31:28, 27:9, 19:10) nepasigailėjo Žemutinio Naugardo „Nizhny Novgorod“ ekipos (5-8).

Adas Juškevičius per 21 žaidimo minutę nugalėtojams pelnė 14 taškų (1/2 dvit., 2/4 trit., 6/7 baud.), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir vieną kamuolį perėmė bei mačą baigė su 16 naudingumo balų.

Eigirdas Žukauskas ant parketo praleido 25 minutes, per kurias spėjo pasižymėti 10 taškų (4/7 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.), taip pat atkovoti 6 kamuolius, atlikti 4 rezultatyvius perdavimus, kartą „apvogti“ varžovą ir iš viso surinkti taip pat 16 naudingumo balų.

Permės klube rezultatyviausiai su 17 taškų žaidė Artiomas Zabelinas.

„Parma“ VTB lygoje šiuo metu žengia vienuolikta.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Mantas Kalnietis

Penktą pergalę iš eilės VTB lygoje iškovojo Krasnodaro „Lokomotiv“, namuose 78:70 (16:17, 20:21, 20:10, 22:22) palaužęs Minsko „Cmoki“ (3-11).

Ir čia abu rungtyniaujantys lietuviai pelnė po dviženklį taškų skaičių: Mantas Kalnietis surinko 10 (6 rez. perd., 3 per. kam., 16 naud. bal.), o Mindaugas Kuzminskas 11 (5 atk. kam., 5 kl., 9 naud. bal.).

Nugalėtojų gretose nesustabdomai rungtyniavo Alanas Williamsas, kurio sąskaitoje 25 taškai, 16 atkovotų kamuolių, 5 rezultatyvūs perdavimai ir net 38 naudingumo balai.

Svečiams 20 taškų surinko Dominezas Burnettas.

„Loko“ su Maskvos CSKA klubu dalinasi 2-3 vietas.

Ekspertai įvertino: ko reikia, kad Lietuvos verslai klestėtų?