2023 02 13

100 taškų pergalės negarantavo: M.Varno vedami „Šiauliai“ nukovė „Wolves“

Net ir 100 surinktų taškų LKL pirmenybėse ne visada garantuoja pergalę. Tuo įsitikino Rimo Kurtinaičio treniruojami Alytaus „Wolves“ (13-6), kurie 102:107 (27:20, 23:28, 27:24, 25:35) krito prieš namuose skrajojusius „Šiauliai“ (10-9).
Martynas Varnas
Martynas Varnas / nuotr. LKL.lt

Nors didesnę dalį laiko pirmoje rungtynių pusėje pirmavo „Wolves“, į pertrauką jie išsinešė tik dviejų taškų persvarą 50:48.

100 taškų ribą „Wolves“ pasiekė, kai iki rungtynių pabaigos buvo likusios daugiau nei dvi minutės. Tiesa, Martyno Varno tempiami „Šiauliai“ nepasidavė.

Komandas teskyrė du taškeliai, kai Donatas Sabeckis pataikė dvitaškį greitoje atakoje, likus 1:49 min. iki rungtynių pabaigos. Netrukus rezultatas tapo lygus 100:100.

Ahmadas Caveras buvo netikslus, o Jonas Zohore vedė šiauliečius į priekį 102:100. Ado Juškevičiaus tritaškis tikslo nepasiekė, į tai J.Zohore atsakė dar dviem taškais.

Tai buvo lemiamas smūgis „vilkams“.

M.Varnas surengė įspūdingą pasirodymą. Šiauliečių lyderis pelnė 25 taškus (5/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, išdalino 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 9 pražangas ir surinko 39 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Eigirdas Žukauskas pelnė 22 taškus.

Abi komandos puikiai atakavo iš toli: „Šiauliai“ pataikė 13 tolimų metimų iš 22 (59 proc.), o „Wolves“ – 18 iš 35 (51 proc.).

„Šiauliai“: M.Varnas 25, J.Zohore 16, R.Pekovičius 15, K.Mangasas 14.

„Wolves“: E.Žukauskas 22, A.Beručka 18, K.Žemaitis 15, A.Juškevičius 12.