Paskutinės akcijos dienos! Prenumerata vos nuo 0,49 Eur/mėn.
2023 02 12

Amerikiečio šou Kėdainiuose palaužė V.Šeškaus vyrus

Deshawnas Freemanas sužaidė geriausią savo sezono mačą, o jo vedama Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (9-10) komanda Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) namie 91:83 (25:27, 23:21, 26:23, 17:12) sugebėjo įveikti Jonavos „CBet“ (11-8).
Deshawnas Freemanas
Deshawnas Freemanas / LKL nuotr.

Pirmoji tarpusavio akistata buvo pasibaigusi „CBet“ pergale 71:64.

Rungtynės nuo pat pradžios žadėjo atkaklią kovą. Po Edvino Šeškaus tolimo šūvio „CBet“ atitrūko 16:11, bet skirtumas greitai ištirpo ir tokiu pat ginklu Artūras Žagaras išlygino rezultatą (16:16).

Visas antras ketvirtis klostėsi labai lygiai, ką iliustravo ir galutinis jo rezultatas – 48:48.

Po pertraukos šeimininkai ėmė jaustis užtikrinčiau ir po Justino Marcinkevičiaus metimo atitrūko 63:57. Vis dėlto po Martino Laksos ir Jeffery Garrettas šūvių skirtumas pakrypo jau į kitą pusę – 63:64.

„CBet“ Kėdainiuose turėjo kuklią aštuonių žaidėjų sudėtį, o pražangos ketvirtajame kėlinyje iš žaidimo dar eliminavo Dovį Bičkauskį ir Artūrą Valeiką.

Likus žaisti 3 minutes, A.Žagaras realizavo baudų metimus, kuriais „Nevėžio-Optibet“ pranašumą išaugino iki keturių taškų (84:80), D.Freemanas pridėjo du taškus su pražanga ir nulėmė rungtynių likimą.

D.Freemanas šį vakarą sužaidė ir rezultatyviausią, ir efektyviausią savo sezono mačą: pelnė 27 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir surinko net 35 naudingumo balus.

„Nevėžis-Optibet“: Deshawnas Freemanas 27 (7 atk. kam., 36 n.b.), Artūras Žagaras 22 (3/5 trit.), Darylas Doualla 14, Danielius Lavrinovičius (6 atk. kam.) ir Marius Valinskas – po 11.

„CBet“: Martinas Laksa 21 (4/8 trit.), Glynnas Watsonas 18 (2/7 trit.), Jeffery Garrettas 15 (12 atk. kam., 1/6 trit.), Edvinas Šeškus 12 (1/6 trit.), Goranas Huskičius 7 (7 atk. kam., 6 rez. perd.).