Amerikietiškų kalnelių mače uteniškiai palaužė svečius iš Kėdainių

Sunkią pergalę po permainingos kovos Citadele Karaliaus Mindaugo taurėje (Citadele KMT) pasiekė Utenos „Uniclub Bet-Juventus“ (2-0), kuri savų sirgalių akivaizdoje 87:74 (24:19, 22:20, 17:18, 24:17) palaužė Kėdainių „Nevėžį-Optibet“ (0-2).
Rungtynių akimirka / utenosjuventus.lt nuotr.

Legionierių vedami uteniškiai rungtynių pradžioje atitrūko 13:5, nors Dimitrije Nikoličius ir Leslie Nkeweuwemas skirtumą mažino. Porą tritaškių iš eilės pažėrė iki tol sezone strigęs Karolis Lukošiūnas (21:13), dar vieną pataikė Žygimantas Skučas, tačiau iki ketvirčio pabaigos Matas Vaitkus su Nedu Montvila pagerino svečių situaciją.

Iš toli taip pat pataikę kėdainiečiai toliau artėjo, tiesa, Dominicas Greenas ir Gediminas Orelikas neleido perimti iniciatyvos – 42:31.

Po didžiosios pertraukos Jono Zako ir Josepho Girardo tolimi metimai rėžė atsilikimą iki minimalaus (45:46), bet „Uniclub Bet-Juventus“ atsakė spurtu 8:0 – 54:45. Uteniškiams pavyko atstatyti dviženklį pranašumą (61:50), bet intriga išliko iki paskutinio kėlinio, kurį geriau pradėjo svečiai, lyginę rezultatą po šešių F.Manjgafičiaus taškų – 63:63.

G.Orelikas su Šarūnu Beniušiu gelbėjo uteniškių kailį (72:65), o svarbius taškus pelnė ir D.Greenas – 78:67. Liko kiek daugiau nei 3 minutės, per kurias uteniškiai pergalės iš rankų nepaleido.

Kėdainių komandai nepadėjo Amitas Ebo.

„Uniclub Bet-Juventus“: Dominicas Greenas 25 (9/11 dvit.), L.J.Thorpe‘as 17 (6 atk. kam., 6 rez. perd.), Gediminas Orelikas 12 (2/7 trit., 5 rez. perd.), Šarūnas Beniušis 10 (6 atk. kam.), Žygimantas Skučas 7.

„Nevėžis-Optibet“: Josephas Girardas 17, Fahrudinas Manjgafičius 13, Jonas Zakas 9, Nedas Montvila ir Dimitrije Nikoličius (6 atk. kam.) – po 8.

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant