2020 11 08

Anksti varžovus į nokdauną pasiuntęs „Žalgiris“ karaliavo Prienuose

Kauno „Žalgirio“ (6-1) krepšininkai pergalių Lietuvos krepšinio lygoje seriją pratęsė iki keturių, kuomet sekmadienio vakarą nesunkiai užėmė Prienų „CBet“ (4-5) tvirtovę – triumfavo rezultatu 96:72 (28:9, 18:22, 30:25, 21:16).
Lukas Lekavičius
Lukas Lekavičius / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

Iš karto aukštesnę pavarą įjungę žalgiriečiai varžovus supančiojo savo gynybiniuose gniaužtuose ir per pirmąsias 10 minučių į savo krepšį praleido tik 9 taškus.

Antrajame kėlinyje „CBet“ pagaliau pagavo ritmą puolime, tačiau kauniečių persvara nemažėjo.

Po pertraukos šeimininkus tritaškiais užpylęs „Žalgiris“ artėjo prie skambiausios sezono pergalės (ji buvo pasiekta 33 taškų skirtumu – aut. past.), kuomet pirmavo 64:35, tačiau „CBet“ kovojo garbingai ir varžovus prisivijo iki 18 taškų.

Mantas Šernius šiame mače galėjo remtis tik aštuoniais krepšininkais, o dvikovos pabaigoje stratego auklėtinių jėgos galutinai išseko – „Žalgiris“ triumfavo 96:72.

Efektyvų pasirodymą surengė Lukas Lekavičius. Gynėjas per 20 minučių pelnė 22 taškus iš žaidimo pramesdamas vos vieną sykį (7/8 dvit., 2/2 trit., 2/2 baud.) ir surinkdamas 28 naudingumo balus.

Dvikova Prienuose nesusiklostė kauniečių snaiperiui Artūrui Milakniui, kuris prametė visus 6 tritaškius ir surinko -7 naudingumo balus.

Žalgiriečiai realizavo 64% dvitaškių (25/39) ir 40% tritaškių (12/30).

Martinas Schilleris šiame mače ilsino Joffrey Lauvergne'ą, o jo vietą aikštėje užėmė Marekas Blaževičius. Jaunuolis per 12 min. pelnė 6 taškus ir atkovojo 4 kamuolius.

Savo šanso sulaukė ir Karolis Lukošiūnas, pataikęs 2 tritaškius iš 6 ir iš viso pelnęs 8 taškus.

Šeimininkų gretose pirmaisiais smuikais griežė prieš dvikovą naudingiausio spalio mėnesio lygos žaidėjo titulą atsiėmęs Regimantas Miniotas. Puolėjas pelnė 20 taškų ir sugriebė 7 kamuolius.

Prienų „CBet“: Regimantas Miniotas 20 (23 naud. bal.), Dominykas Domarkas (5 rez. perd.) ir Tomas Digbeu po 12.

Kauno „Žalgiris“: Lukas Lekavičius 22, Martinas Gebenas 12 (8 atk. kam., 24 naud. bal.), Steve'as Vasturia 11, Marius Grigonis 10.

Kitą savaitę Eurolygoje kauniečiai keliaus į Tel Avivą, kur žais su vietos „Maccabi“.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Kištukiniai lizdai su USB jungtimi: ekspertas pataria, ką reikia žinoti prieš perkant